- Home |
- About |
- Contact Us |
- Your Wish List
| Category | Mini Pendant |
|---|---|
| Collection | Rego |
| Frame Finish | Chrome |
| Shade Finish | Black |
| Bulbs | 1 x 60W - Medium |
| Length/Extension | 6.0" |
| Width | 6.0" |
| Height | 10.3" |
A black linen rectangular drum shade defines this elegant mini pendant, as does its complimentary chrome hardware. Included are adjustable rods to ensure the perfect hanging height.