- Home |
- About |
- Contact Us |
- Your Wish List
| Category | Outdoor Posts + Hardware |
|---|---|
| Collection | Outdoor |
| Frame Finish | Black |
| Shade Finish | |
| Bulbs | 4 - --- |
| Length/Extension | 22.75" |
| Width | 22.75" |
| Height | 25.75" |
| Dimmable | --- |
| LED Source Lumen | --- |
| LED Delivered Lumen | --- |
| LED Color Temperature | --- |
| LED Color Rendering Index (CRI) | --- |
| Vanity/Sconce Dual Mount | --- |
| Sloped Ceiling Compatible | --- |
| Canopy Dimensions | --- |
| Backplate Dimensions | --- |
---
| Country | Available Units | Expected Stock Date |
|---|---|---|
| Canada | 2 | --- |
| USA | 36 | --- |